Perşembe, Mart 17, 2011

Amazing Shoes style (Şaşırtıcı ayakkabılar)Ayakkabıda moda nereye gidiyor?

giyilebilir modamı,

şıklıktan ödün vermeyen 21. Yüzyıl kadınının statü ve gösteriş sembolümü

Şurası gerçek ki artık topuk yüksekliğinde ve tasarım çeşitliliğinde sınır tanımıyoruz, alışılagelmişin dışında farklıyı giyme arzumuz bizi yönlendiriyor.

Hepimiz Lady Gaga gibi moda ilhamlarının giydiği giyilmesi çok zor ayakkabılarla sahne şovlarını izledik ve onlardan etkilendik, fashion week cadde görüntülerinde gördüğümüz gibi artık sokağa yansımış ilginç ayakkabı modellerine alışılmış olağan olarak bakmaya başladık, hal böyle oluncada insan düşünmeden edemiyor,hepinizden aynı soruyu duyar gibiyim,

Nasıl oluyor , nasıl giyiyorlar?
Açıkçası kadınların ayakkabıları tarihin uzunca bir döneminde uzun etekler altında kalmıştır.Ayakkabı kadının hayatında işlevsellikten öte bir aksesuar haline gelince, eteklerin altından görünmeye başlayıp, bir cazibe haline gelmiştir.Topuğun en abartılı hali, 16. Yüzyılda kullanılan chopines olsa gerek.Kadınlar yüzyıllar boyunca bu yüksek tabanlar üzerinde kendilerini erişilmez bulmuşlardır.60-70 cm yükseklikteki gülünç tabanlarla bir kukla halinde, hizmetçileri yardımıyla yürüyebilirken onların güzellik anlayışını herkesin ilginç bulduğu açıktır.


Chopines

Camilla Skovgaard, Dsquared, Alaia,Alexander McQueen,Acne, Nicholas Kirkwood gibi birçok tasarımcının barok dönemine göndermeler yaptığı tasarımlarının modanın geçmişle olan ilişkisinin yansıması olduğunu görmekteyiz.

Bir ayakkabı tasarımcısı olarak şu ana kadar şık ayakkabılar başta olmak üzere comfort yapıdada birçok ayakkabı tasarladım, ama şunu söylemeliyim ki, yükseklik olarak 15 ponttan sonrası insanı çok yorar, eğer bu bir platformsa biraz daha rahat hissedebilirsiniz, 17 pont Christian Louboutin'lar hepimizin rüyası ama ayaklarda ki eziyetde bize kalan çile oluyor,

Eğer çok yüksek ayakkabılar kullanıyorsanız, mutlaka ertesi gün yada aynı günün akşamı pontu daha düşük ayakkabılar kullanın, tabi ki biz bayanlar şıklığımızdan da asla ödün vermek istemeyiz, ama ayak sağlığı söz konusu olunca bunu iyi düşünmek gerekiyor.
 &
Footwear fashion where you're headed,

Is wearable fashion
Stylish design that does not compromise  Is it a symbol of women's status and show off 21th century
true that one thing variety of heel height and design no longer recognize borders, unusual leads us different is our desire to wear.
Lady Gaga fashion inspiration like we are all very difficult to wear shoes, she wore them and watched the stage shows were impressed, as we see images of street fashion week is now reflected in the street started to look interesting as usual the usual models of shoes, such a state is unable to oluncada human thinking, all you can hear the same question,
How is it, how they wear?
Clearly, women's shoes for a long period of history under the long skirts. Shoes become an accessory to the other woman's life comes to functionality, skirts began to appear on the bottom, the charm has increased.

Shoes sole most exaggerated version of the 16th Century used to be chopines.Women are inaccessible for centuries felt themselves on the high shoes.60-70 cm high in a puppet ridiculous shoes, walk with the help of servants, while their understanding of beauty is that everyone finds interesting.

Camilla Skovgaard, Dsquared, Alaia, Alexander McQueen, Acne, designer Nicholas Kirkwood many references to the baroque period of reflection of the relationship between the past and see that his fashion designs.
As a shoe designer,So far many stylish comfort shoes designed especially for high shoes, but I must admit it as the height after 15 pont too tired you, if this is a platform sole where you can feel a little more comfortable,
17 pont that we all dream of Christian Louboutin but the feet of the suffering that is persecuted us,

If you are using a very high shoes, must be lower than the height of shoes the next day or use the same day evening, ladies elegance, of course, we do not want to give any concessions, but I think it well when it comes to foot health needs

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...