Salı, Ocak 18, 2011

New era-yeni dönem moda ve teknoloji


İddialı, taviz vermeyen yeni tarz!!!


Ne zaman bu kadar çabuk değiştik hatırlamıyorum ama hayatımızda zıtlıkları çok sever olduk, sevinçli olup birden öfkeliye dönüşebiliyor ilgiliyken umursamaz olabiliyor,kabul ederken redde edebiliyoruz.Herşeyi o kadar çok hızlı yaşar olduk ki bugünü bile pas geçebiliyoruz,hepimizin gelecekle ilgili birsürü plan programları var,ordan oraya geçerken hayatı sürekli yakalamaya çalışıyoruz,kimileri buna zamanın getirdikleri diyecek ve biz tüm paylaşım sitelerinde ağımızı genişleterek ben burdayım yaşıyorum sosyal ağın parçasıyım diyeceğiz!!!


Öyleki moda dünyasının teknolojiye kucak açmasıyla bugün Paris'de olan bir defileyi canlı izleyip beğendiğimiz tasarımın siparişini bile verir olduk. Bugün yeni olan yarın eski oluyor.Sürekli yeniyi talep etmek arzusu karşı konulmaz bir istek ve olağan bir durum haline geldi, elbette bu tüketim çılgınlığıyla beraber sürekli yeniyi bekleme arzumuz gitgide artıyor,merak içinde geleceğe yöneliyoruz evet moda endüstriside kış ve yaz değil ara koleksiyonlarla da bu hızı perçinliyor.


Ama sonuç şu ki kabul etsekte etmesekte sosyal paylaşım ağlarımızla ve yeniyi talep etme arzumuzla bu yaşamı seviyoruz,,,,öyle değil mi?


Ambitious, a new style does not compromise!!!When I do not remember, but our lives have changed so quickly became fond of contrasts, is related reckless joy can turn into the angry one, while accepting the objection are able to.Everything that lives up so fast that we were not even present rust, lots of background programs that we all have about the future, passing from there there's life constantly trying to catch, some will say they brought this time and we all share by expanding our network of sites will say here I'm am part of the social network! !So much so that embrace the technology opens the world of fashion today with a fashion show in Paris we have a live track and liked the design even gives orders.
Today is old is new tomorrow. New, or an irresistible desire to claim status requests and has become a regular course, with the consumption craze is growing more and more desire to constantly re-waiting, wondering, yes the fashion industry in the future, heading towards the winter break and summer collections but also riveted this rate.


But the result is that such or such social networking and global demand for new and our desire to love this life,,,, so right?Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...